×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
true

مردم سراب طي امضاي طوماري ، خطاب به روساي سه قوه، با اشاره به نامگذاري سال جديد با عنوان توليد ملي ، حمايت از كار و سرمايه ايراني از مسوولان كشور خواستند تا با روحيه جهادي در راستاي تحقق آن تلاش كنند .

در متن اين طومار آمده است : ما اقشار مختلف مردم ، همچنان كه در ميدان عمل ثابت كرده ايم كه گوش به فرمان امام و مقتداي خويش در همه صحنه ها حاضر هستيم ، اين بار نيزبا تمام ظرفيت انقلابي خود در ميدان حضور داشته و از همه مديران كشور قاطعانه و مصرانه مي خواهيم تا با تلاش انقلابي دو به دور از اقدامات سطحي و شعاري و معطل شدن در پيچ وخم بروكلاسي هاي اداري ، با جديت تمام به وظايف خود در حمايت از توليد ملي كه شكوفايي و رفع مشكل بيكاري را به دنبال خواهد داشت ، عمل نمايند .
در بخشي ديگر از اين نامه آمده است : ما ملت هوشيار ايران اسلامي ميثاق مي بنديم كه از مصرف كالاهاي خارجي قابل توليد در كشور بپرهيزيم و با حضور در صحنه ، هيچگونه كم توجهي و كم كاري در اين امر مهم را تحمل نكرده و چنانچه دستگاهي در انجام وظايف خود كوتاهي كند به وظيفه انقلابي خويش عمل نمائيم .
رفع موانع توليد داخلي و افزايش توليد و ارتقاء كيفيت محصولات داخلي ، عدم تبليغ كالاهاي خارجي در رسانه ها و پاكسازي آنها از فضاي شهرها و جاده ها ، ترويج فرهنگ مصرف كالاهاي توليد داخلي از طريق رسانه ها ، برخورد قاطعانه و جلوگيري از ورود كالاهاي قاچاق و غيرقانوني به كشور و توسعه صنايع تبديلي و پايين دست از مهمترين خواسته ها و مطالبات قيد شده در اين طومار است .
گفتني است اين طومار توسط ستاد مردمي توليد ملي ، حمايت از كار و سرمايه ايراني تنظيم و به امضاي بيش از سه هزار نفر از اهالي اين شهرستان رسيد .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false