×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
true

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی، از کاهش زمان رسیدگی به درخواست های متقاضیان مشاغل سخت و زیان آور در استان آذربایجان شرقی خبر داد.

یونس فاتح در دومین همایش دیوان عدالت اداری و آراء مراجع حل اختلاف که با حضور اعضاء مراجع حل اختلاف استان و رئیس شعبه ۱۸دیوان عدالت اداری در تبریز برگزار شد با اشاره به ضرورت توجه به مقوله آموزش بر توانمندی اعضاء مراجع حل اختلاف استان تاکید کرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی با اشاره به موفقیت های کسب شده توسط اداره کل، ارتقاء جایگاه اداره کل را حاکی از توانمندی و اجرای برنامه ها در تمامی بخش ها دانست.
وی افزود: رتبه هایی که بعد از ادغام توسط این اداره کل کسب شده است نشانگر عزم و اراده جدی خدمتگزاران در این اداره کل می باشد که توانسته است در بخش روابط کار از رتبه ۱۷ به رتبه ۵ صعود پیدا کند، قرار گرفتن رای برتر صادره مراجع هیئت های حل اختلاف اداره کل جزء ۱۰ رای برتر کشور ، کاهش ۵۰ درصدی پرونده های حل اختلاف و عنوان حراست برتر در بین ادارات کل کشور نمونه ای از این موفقیت هاست.
فاتح تصریح کرد: در راستای ادامه خدمت رسانی سریع و شفاف در زمینه رسیدگی به تقاضای بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور توانسته ایم مدت رسیدگی را از ۳ ماه به ۱۰ روز کاری برسانیم و رضایت مندی متقاضیان را فراهم نمائیم.
وی به افتخارات اخیر کشور اشاره نموده و افزود: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و شرکت میلیونی در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگ زرین دیگری بر افتخارات ایران اسلامی است که شاهد آن بودیم.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی برگزاری این همایش را گامی بلند در جهت توانمندسازی اعضاء مراجع حل اختلاف دانست و بر استمرار این همایش ها در استان تاکید کرد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false