×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
true
معامله کدملی در نمایشگاه‌های خودرو

معامله کدملی در نمایشگاه‌های خودرو؛ اتحادیه صنف دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان اتومبیل تهران در قالب اطلاعیه‌ای به نمایشگاه‌داران متخلف در زمینه خرید و فروش کدملی اخطار داد.

به گزارش پارسی پرس به نقل از صنعت‌صنف، امسال نیز با وجود رکود معاملات در بازار خودرو همچنان اخبار مختلفی مبنی بر فروش کدملی توسط نمایشگاه‌داران برای خرید خودروهای وارداتی شنیده می‌شود.

این آگهی‌ها که در فضای مجازی بازار داغی دارد با اعلام قیمت‌های بسیار بالا به متقاضیان اعلام می‌کنند که ما کدملی شما را برای خرید خودروهای وارداتی با هزینه بالا می‌خریم.

متقاضی نیز با اعلام رقم‌های قابل توجه در این گرداب گرفتار شده و شماره ملی خود را در اختیار افراد متخلف قرار می‌دهد.

اسد کرمی، رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران خودرو تهران در این‌باره به تسنیم می‌گوید که از سال گذشته اخطارهای مختلفی را به نمایشگاه‌داران برای اقدامات غیرقانونی داده‌ایم و حتی اعلام کرده‌ایم اگر توسط نمایشگاه‌داران خرید کد ملی انجا شود با آنها برخورد جدی می‌کنیم.

وی اعلام کرد در همین ارتباط مجوز فعایت برخی از نمایشگاه‌داران باطل شده است اما در قالب نامه‌ای رسمی به تمام صنف اعلام کرده‌ایم که این موضوع تخلف است.

در نامه اتحادیه صنف دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان اتومبیل تهران به اعضای اتحادیه آمده است:

«پیرو شایعاتی درخصوص خرید و فروش کدملی اشخاص حقیقی برای موضوع واردات و ثبت‌نام خودرو بدین وسیله این اتحادیه ضمن تکذیب این موضوع به مردم هشدار می‌دهد هرگونه واگذاری کدملی و سایر مدارک مرتبط تحت هر عنوان و قرارداد به شخص ثالث تخلف و موجب سوءاستفاده افراد سودجو می‌باشد و عواقب سنگین حقوقی کیفری و مالیاتی در پی خواهد داشت».

 

true
true
معامله کدملی در نمایشگاه‌های خودرو
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false