×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
true

مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه شبکه بانکی در سال ۹۰ علی رغم تمام مشکلات و شیطنتهای خارجی موفق عمل کرد اظهار داشت: عملکرد بانک سپه در سال ۱۳۹۰ استثنایی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، دکتر پاشایی فام در مورد ارزیابی­اش از بانک سپه در سال ۹۰ اظهار داشت: سال ۱۳۹۰ سال پرفراز و نشیب، سخت و در عین حال پربرکتی برای بانک سپه و شبکه بانکی بود. در این سال، مبتنی بر فرمایش مقام معظم رهبری، بحث جهاد اقتصادی را داشتیم ضمن اینکه با جنگ اقتصادی ابرقدرت ها نیز روبرو بودیم.
وی افزود: علی رغم فشارهای داخلی و خارجی و آثار تغییر بسته سیاستی و نظارتی، در مجموع، بانک ها و شبکه پولی کشور در سال ۹۰ موفق عمل کردند.
مدیرعامل بانک سپه اضافه کرد: عملکرد بانک سپه در سال ۱۳۹۰ استثنایی بود. بانک در این سال خیلی خوب عمل کرد و من نیز از این عملکرد بسیار راضی هستم. همچنین، از سختکوشی همکاران که تلاش آن ها سبب شد تا بانک سپه به لحاظ سلامت زبانزد شود نهایت تشکر را می کنم.
وی اظهار داشت: بانک سپه به جایگاه واقعی خود می رسد و این برای ما خوشحال کننده است. امیدواریم با تجاربی که در سال ۱۳۹۰ به دست آورده ایم بتوانیم در سال ۱۳۹۱ طرح هایمان را با سرعت بیشتری به اجرا برسانیم. انصافاً بانک سپه در هر حوزه ای وارد شده، عملکرد مطلوبی داشته و وظیفه اصلی خود را که نقش آفرینی در توسعه کلان کشور بوده، به خوبی به انجام داده است.
رئیس هیأت مدیره اضافه کرد: قرارداد مربوط به پل خلیج فارس و همچنین قرارداد صندوق انرژی نهایی شده و بخش اول آن نیز پرداخت شد. این بانک طرح خرید تضمینی گندم را به انجام رسانده و از صنایع حمایت کرده است. همچنین، در ارائه تسهیلات به بافت های فرسوده رتبه اول را کسب کرده. در بسیاری از بخش ها که دارای منافع اجتماعی بوده نیز عملکرد خوبی داشته است.
وی در خصوص برنامه های بانک سپه در سال ۱۳۹۱ اظهار داشت: این بانک در نظر دارد تا ضمن پوشش خلأهای خود در سال ۱۳۹۰، راهی را که قصد داشت ۲ یا ۳ ساله طی کند، در سال ۱۳۹۱ یکجا طی کند.
مدیرعامل بانک سپه افزود: با توجه به پتانسیل های همکاران و بانک، سال ۱۳۹۱ سال خوبی برای بانک سپه خواهد بود و ایمان دارم این بانک به جایگاه واقعی و اصلی خود خواهد رسید.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false