×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
true

رئیس اتحادیه کشوری رستوران داران گفت: افزایش قیمت ها باید با نرخ تورم بانک مرکزی هماهنگ باشد.

سید علی اصغر میرابراهیمی اظهار داشت: پیشنهاد افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی را به شواری اصناف داده‌ایم که با موافقت آن، پس از انتخابات مجلس شورای اسلامی اجرایی خواهد شد.
وی افزود: به جرات می توانم بگویم در صنف رستوران داران پس از اجرای فاز نخست قانون هدفمندی یارانه ها، حقوق مصرف کننده تحت هیچ شرایطی پایمال نشده و علیرغم اینکه تسهیلات سبد انرژی در اختیار رستوران داران قرار نگرفته، اما افزایش قیمتی نداشته اند.
رئیس اتحادیه رستوران داران تهران و کشور سیر صعودی افزایش کلیه قیمت مواد اولیه مورد استفاده در رستوران ها و چند برابر شدن قیمت حامل های انرژی را دلیل پیشنهاد افزایش قیمت این صنف دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه قیمت حامل های انرژی رشد بسزایی داشته، انتظار می رفت در فاز نخست سبد حامل های انرژی در اختیار رستوران داران و یا تولیدکنندگان مرتبط با این بخش قرار گیرد که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.
وی اظهار داشت: رستوران داران کشور در آغاز اجرای این قانون خیلی محکم از آن پشتیبانی کردند و مبارزه با گران فروشی در کنار موارد دیگری که ذکر شد، دلایلی برای تحت فشار بودن آنهاست.
میرابراهیمی تاکید کرد: ما درخواست ارائه سبد حامل های انرژی را نیز ارائه دادیم، اما متاسفانه تا به امروز خبری نشده؛ این در حالی است که قیمت حامل های انرژی از جمله گاز و برق بیش از دو و نیم برابر شده است.
وی در درباره لزوم اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها اظهار داشت: با همه مشکلات موجود، به نظر می رسد زمان حاضر، پس از انتخابات مجلس شورای اسلامی و در آستانه عید نوروز بهترین زمان اجرای مرحله دوم این قانون است.
رئیس اتحادیه رستوران داران تهران و کشور گفت: افزایش قیمت ها باید با نرخ تورم بانک مرکزی هماهنگ باشد.
فارس

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false