×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
true

رئیس بنیاد ملی نخبگان گفت : هدیه ازدواج نخبگان در سال ۹۱ دو برابر می شود و به ۱۰ میلیون ریال خواهد رسید.

دكتر نسرین سلطانخواه روز گذشته در مراسم اهدای هدیه ازدواج نخبگان با اعلام این مطلب افزود: از سوی دیگر نخبگان متاهل از سال جاری هدیه تولد فرزند اول دریافت خواهند كرد كه مبلغ این هدیه به زودی مشخص خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به اینكه متوسط سطح هوش ایرانیان نسبت به دیگر كشورهای جهان بسیار بالاست،اظهار داشت: دلیل اینكه كشورهای توسعه یافته به جذب دانشمندان و نیروهای نخبه در حال توسعه می پردازند علاوه بر توسعه دانش این است كه با مزدوج شدن نیروهای بااستعداد با افراد بومی خود نسل های بعدی این كشورها نسل های باهوش تری باشد.

رئیس بنیاد ملی نخبگان خاطرنشان كرد: وظیفه نخبگان تنها بالا بردن سطح علمی وفناوری كشور نیست، بلكه باید نسل های آینده كشور را باهوش تر و با استعدادتر پرورش داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تشكیل خانواده را رسیدن به آرامش و كمال دانست و گفت: آرامش درون خانواده یك سرمایه است و برای رسیدن به یك جامعه كم تنش و آرام باید سكون و آرامش در خانواده رسید.

سلطانخواه خاطرنشان كرد: روح ایثار، گذشت و فداكاری در خانواده ها به طور متقابل باید رعایت شود و از این طریق بنیان خانواده ها پایه دار خواهد شد.

وی افزود: اگر بخواهیم جامعه ای پرگذشت داشته باشیم باید از خانواده ها آغاز كنیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false